Aktualnie gościmy

Twoje IP: 54.146.201.80
 ,
Dzisiaj jest: Lut 11, 2016

An error occured during parsing XML data. Please try again.

Wczoraj: Grzegorza Lucjana
Dziś: Radoslawa Damiana
Jutro: Grzegorza Katarzyny
Życzymy wszystkiego dobrego!!!

Barbara Staniszewska - dyrektor szkoły

tel. 86 279 10 23

www: http://szkola-chludnie.pl

Migawki

W Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu w Kolnie, zgodnie z wieloletnią tradycją odbył się Konkurs kolęd i pastorałek. Celem konkursu jest pielęgnowanie pięknej polskiej tradycji śpiewania kolęd. W konkursie wzięła udział uczennica naszej szkoły Natalia Boguska z klasy VI. Pod opieką pani Renaty Sałek przygotowała i zaśpiewała kolędy pt „ Kołysanka” i „Do stajenki”. Komisja konkursowa przyznała jej II miejsce. Natalia otrzymała kryształowego aniołka oraz dyplom. Gratulujemy sukcesu!

Więcej tutaj...